Hungari – Portugali , dalin formacionet zyrtare

0
SHPËRNDAJE

ronaldo-quaresma-1-615x358
A do na mbajë Hunagria në lojë deri në mbrëmje apo do i marrim valixhet? Kjo pyetje i mundon të gjithë kuq e zinjtë.
Hungaria dhe Portugalia i kanë publikuar formacionet zyrtare, për ndeshjen e fundit dhe tejet të rëndësishme të grupit F, që zhvillohet nga ora 18:00.
Të gjithë shpresojmë që Hungaria të na bëjë një dhuratë.

Hungaria: Kiraly, Lang, Juhasz, Guzmics, Korhut, Pinter, Elek, Lovrencsics, Gera, Dzsudzsak, Szalai

Portugalia: Rui Patricio, Vieirinha, Pepe, R. Carvalho, Eliseu, W. Carvalho, Joao Mario, Moutinho, Andre Gomes, Nani, Ronaldo

S'KA KOMENTE

Comments are closed.