Hyka e Basha fitojnë “derbin” kuqezi me Sadikun e Gjimshitin (Video)

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët/ Luzerni i Hykës dhe Bashës ka dalë triumfues përballë ekipit të Zurich ku aktivizohen lojtarët e tjerë të Kombëtates si Gjimshiti dhe Sadiku. Ndeshja ka përfunduar me rezultatin 1-0 në favor të Luzern dhe goli u shënua nga Samed Yesil në pjesen e dytë. Hyka dhe Gjimshiti ishin titullarë me skuadrat e tyre duke luajtur për thuajse 90 minuta në këtë sfidë, dhe duke dhuruar një paraqitje mjaft të mirë. Ndërkohë si Basha ashtu edhe Sadiku qëndruan në stol duke mos u aktivizuar asnjë minut në këtë takim. image

https://youtu.be/Q47nAsU2jMQ

S'KA KOMENTE

Comments are closed.