Hyka e Manaj në listën De Biazit

0
SHPËRNDAJE

hykaXhani De Biazi, në lidhjen telefonike në Supersport, zbuloi se për kualifikueset e “Rusi 2018” do të ftojë edhe Jahmir Hykën e Rei Manajn.

“Shqipëria do të niset nga grupi që luajti në “Euro 2016″, por edhe nga lojtarë si Hykaj e Manaj. Hyka ka pasur një rendiment të shkëlqyer në Zvicër, ndërsa Manaj do të ketë mundësinë të luajë rregullisht dhe po rritet”,-tha De Biazi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.