Hysa në Greqi

0
SHPËRNDAJE

Vilfor Hysa
Vilfor Hysa

Vilfor Hysa ndodhet në Greqi dhe po testohet te skuadra e greke e Panthraikos.
Sulmesi 26-vjeçar që ka luajtur me disa skuadra në vend, e fundit Kastrioti ku shënoi 10 gola në Kategorinë e Parë, dëshiron të vijojë karrierën jashtë vendit, dhe duhet të bindë drejtuesit e skuadrës greke.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.