Hysaj buzëqesh, Memushaj-Manaj në krizë

0
SHPËRNDAJE

Elseid Hysaj

Napoli dërrmoi Torinon 5-3. Futbollisti i kombëtares sonë Elseid Hysaj, ishte titullar dhe nuk u zëvëndësua në këtë takim.

Ndërkohë që Peskara humbi në shtëpi ndaj Bolonjës 0-3. Manaj dhe Memushaj ishin titullarë. Por s’mundën të lënë gjurmë në këtë sfidë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.