Hysaj dhe Napoli barazojnë ndaj Juventusit

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Napolit ka arritur në shtëpi vetëm një barazim ndaj një kundërshtari si Juventus. Në fillim bardhezinjtë shëuan të parët me Kediran. Ndërkohë që Hamshik barazoj sfidën në 1-1. Më këtë rezultat u mbyllë edhe krejt takimi. Elseid Hysaj ishte titullar duke zhvilluar një performancë pozitive.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.