Hysaj dhe Napoli shpartallojnë francezët e Nice (video)

0
SHPËRNDAJE

Napoli dhe Hysaj festojnë 100-vjetorin. Skuadra e Napolit në stadiumin e saj ka pasur një ditë feste. Në një ndeshje ndaj Nice ku Napoli fitoj 3-0 pastër, tifozët napoletan kanë festuar krijimin e skuadrës së zemrës. Sa i takon Elseid Hysajt, ka qenë titullar, madje i shfaqur në një formë të pëlqyeshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.