Hysaj-Manchester, e konfirmojnë edhe mediat angleze

0
SHPËRNDAJE

Mediat angleze kanë konfirmuar dëshirën e Manchester United për mbrojtësin e Shqipërisë dhe Napolit, Elseid Hysaj.

Elseid Hysaj
Elseid Hysaj

Hoze Murinjo e dëshiron dhe Daily Star ka trajtuar në mënyrë të vecantë cështjen “Hysaj”.

Madje Hysaj mund të mos pres merkaton verore për t’ju bashkuar Manchesterit, por në janar ai mund të largohet nga Napoli për t’ju bashkuar anglezëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.