Hysaj mungoi në ceremoninë e djeshme, ja arsyet

0
SHPËRNDAJE

Elseid Hysaj
Elseid Hysaj

Kombëtares së Shqipërise ju bë një pritje pompoze dhe aspak e vogël nga qeveritarët dhe tifozët shqiptarë por në pritjen dhe takimet e djeshme mungoi një nga lojtarët më të dalluar, Elseid Hysaj. Por nuk ka asgjë për tu shqetësuar në këtë mes pasi arsyeja është me të vërtetë mjaft e këndshme, pasi lojtari pritet që këto ditë të bëhet për herë të parë baba dhe për këtë zgjodhi të qëndronte menjëherë pranë familjes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.