Hysaj-Napoli, drejt rinovimit

0
SHPËRNDAJE

elseid-hysajRinovimet te Napoli janë kthyer në “telenovelë”, njëra prej të cilave është edhe ajo e Hysajt.

Në mediat italiane është raportuar se ngërçi është te klazuola prej 30 milion eurosh që Napoli do të vendosë për mbrojtësin, të cilit mendohet që paga t’i shkojë rreth 1.5 milion euro.

Javën e ardhshme pritet që menaxheri i Hysajt të takohet sërish me drejtuesit e Napolit, dhe diçka të tillë e ka konfirmuar vetë Xhufredi në mediat italiane sot.

“Napoli është i gatshëm të rinovojë kontratën. Javën e ardhsme takohemi me presidentin” ka thënë ndër të tjerë menaxheri i mbrojtësit shkodran.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.