Hysaj-Napoli, ja situata

0
SHPËRNDAJE

hysajMenaxheri i Elseid Hysajt vijon bisedimet për rinovimin e kontratës me Napolin, dhe sipas asaj që raportojnë mediat italiane këtë mësjave pritet të zyrtarizohet gjithçka.

Por për të ndodhur kjo duket kapërcyer një “ngërç” që ka të bëjë me vendosjen e një klauzole për prishjen e kontratës.

Kjo nuk i pëlqen Hysajt, të cilit i është ofruar një pagë mjaft e mirë që shkon deri në 1.5 milion euro.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.