Hysaj në fushë, shumë gola në Fiorentina-Napoli

0
SHPËRNDAJE

3-3 është rezultati përfundimtarë i sfidës së sotme në Serie A midis Fiorentinës dhe Napolit. Napoli udhëhiqte 1-2, por Fiore kalon në avantazh 3-2 dhe pas një 11-metërshi në fundin e sfidës është Napoli që mbyllë sfidën në 3-3. Elseid Hysaj ishte titullarë gjatë të gjithë takimit.

Në sfidën tjetër Peskara e Memushajt barazoi ndaj Palermos në fushën e kësaj të fundit 1-1. Ndërsa Roma fitoj 3-1 ndaj Kievos.

FT
Cagliari
Sassuolo
FT
Fiorentina
SSC Napoli
FT
Roma
ChievoVerona
FT
Sampdoria
Udinese
FT
Torino
Genoa
FT
Palermo
Pescara

S'KA KOMENTE

Comments are closed.