Hysen Memolla:Jam shumë i lumtur që bëj pjesë në Kombëtare

0
SHPËRNDAJE

Hysen Memolla:Nuk e prisja këtë ftese por jam shumë i lumtur që bëj pjesë në Kombëtare dhe shpresoj të jap 100 % me skuadrën”.
.
Jam këtu për të punuar. Agolli ai është kapiten i ekipit dhe unë e respektoj, për të tjerat vendos trajneri. Ky është shansi im dhe  tani shpresoj të tregoj veten.

Memolla mohon të kete pasur kontakte me De biasin/ ftesa e Panucci i ka ardhur si rrufe në qiell te hapur
Memolla:Nuk kisha raport me De biasin por jam shume i lumtur edhe pse nuk e di se cfare ka ndryshuar me Panuccin. Trajneri kërkon shumë disiplinë dhe ne duhet të jemi të gjithë të bashkuar./supersport

S'KA KOMENTE

Comments are closed.