I humb telefoni, nga ana tjetër përgjigjet Cristiano Ronaldo

0
SHPËRNDAJE

imageShowbizz/ Pas një lajmi të keq mund të vije edhe një i mirë. Për më tepër, pyesni Austin Milan, vajzën bukuroshe që po kalon pushimet ne Las Vegas. Pasi i kishte humbur celulari, ajo e merr me numrin e një shoqe për të kuptuar se kush e ka gjetur, dhe ndodhi surpriza: në krahun tjetër të telefonit flet Cristiano Ronaldo, pasi është ai që e ka gjetur dhe e fton për darkë bukuroshen, e cila poston fotot dhe madje duket teper e emocionuar duke u shprehur se “kam nje lajm te keq dhe nje te mire: i keqi eshte se humba telefonin dhe i miri, ai qe e gjeti ishte Cristiano Ronaldo. Madje, ka më shume, më nxorri edhe për darke.”- u shpreh ajo
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.