I mërzitur pas humbjes, ja si shprehet De Biasi

0
SHPËRNDAJE

Gianni De Biasi
Gianni De Biasi

Gianni De Biasi/ “Unë nuk mund të them që luajtëm mirë, por kemi patur probleme ashtu si kanë patur të gjithë. Do të bëjmë një analizë për të gjithë ndeshjen. Mund të luajmë më mirë kur jemi nën presion, pasi nuk kemi asgjë për të humbur jemi më të çliruar. Duhet të ishim më të qetë. Nuk jam mësuar të flas veç për repartet, por do të shohim se çfarë kemi bërë në këtë ndeshje. Mund të bënim më mirë, por u ndikuam nga eksperienca dhe nga fati që nuk arritëm të marrim atë që donim. Në ndeshjet e tjera jam i bindur se do të bëjmë akoma më mirë se kaq, teksa tashmë do të mësojmr edhe nga gabimet. Mund të them se më vjen keq vetëm për tifozët e mrekullueshëm që ishin sot në stadium.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.