Ibra, Manchester United është favoriti

0
SHPËRNDAJE

ibrahimvicSipas Bookmakers anglez, Manchester United është favoriti kryesorë për të marrë sulmuesin suedez Zlatan Ibrahimovic. Kontrata e tij me klubin francez të PSG-së mbaron në verë. Në këtë mënyrë Ibra dhe menaxheri i tij Mino Raiola janë të lirë të zgjedhin rrugën e tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.