Icardi i dhuron një apartament Wanda Narës

0
SHPËRNDAJE

imageGossip/ Mauro Icardi ka gjetur mënyren e duhur për t’i bërë një super dhuratë të dashurës së tij Wanda Nara. Sulmuesi argjentinas i ka dhuruar asaj një apartament përballë stadiumit “San Siro”, e cila ka edhe një pishinë brënda. Ajo kushtoi 3.5 mln euro, dhe Wanda nuk e ka humbur mundësinë për të pozuar dhe për të treguar linjat e saj trupore.
image

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.