Idrizaj largohet me falenderime

0
SHPËRNDAJE

Hektor Idrizaj
Hektor Idrizaj

Hektor Idrizaj pas dy vitesh është larguar nga Flamurtari për të veshur fanellën e Skënderbeut.

Me anë të profilit të tij në facebook, Idrizi falederon stafin, drejtuesit dhe tifozët e Flamurtarit, dhe i uron suksese në sezonin e ardhshëm.

Ja çfarë shkruan ai konkretisht:

idrizi fb

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.