Idrizi: Lekët kanë dy javë që kanë mbërritur por…

0
SHPËRNDAJE

Sinan-Idrizi
Flamurtari po kalon të njëjtën situatë si në fillim të sezonit të shkuar, teksa lojtarët nuk paguhen prej muajsh, dhe reagimi i drejtuesve është po i njëjtë.

“Nuk ka çështje pagash”, kjo është përgjigja e Idrizit që është bërë “hit”, por paratë nuk janë dukur.

Për të përditshmet sportive administratori i vlonjatëve ka deklaruar: “Nuk është faji im që lekët mund të kenë dy javë që kanë mbërritur dhe nuk kanë kaluar në llogaritë e lojtarëve”.

Tashmë mbetet për t’u parë si do të rrjedhin ngjarjet…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.