Ikën Roshi, ja ku do firmosë

0
SHPËRNDAJE

Odise Roshi
Odise Roshi

Odise Roshi pritet të ndërrojë skuadër, lajm ky i dalë nga Radio Rijeka në Kroaci.

Sot mesfushori ka lënë Kroacinë, dhe pritet që brenda dy ditëve të zyrtarizojë kalimin te Terek Grozni.

Momentalisht detajet e transferimit nuk dihen, por nëse kjo ndodh, atëherë Roshi do të ishte shqiptari i tretë që vesh fanellën e skuadrës çeçene ku aktualisht është pjesë Balaj, ndërsa më parë është aktivizuar Lion Lika.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.