Iker Casillas i trishtuar te Porto

0
SHPËRNDAJE

imageLargimi nga Real Madrid duket se ka lënë një trishtim mjaft të madh tek portieri legjendar Iker Casillas. Spanjolli ka pozuar për herë të parë me fanellën e Portos, ku në fytyrë e tij shihet qartë një trishtim i madh për shkak të trajtimit që i’u bë nga ekipi i tij i zemrës. Casillas do të mbajë numrin 12 tek Porto, dhe jo atë me numrin 1 siç ka mbajtur gjithmon në Madrid.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.