Ikin katër nga Laçi

0
SHPËRNDAJE

cela shetaLaçi do të ketë punë në merkato gjatë kësaj vere, pasi janë larguar shumë titullarë nga sezoni i shkuar.

Por largimet nuk kanë mbaruar, pasi tashmë me bardhezinjtë nuk do të jetë më kapiteni Veliaj, mbrojtësi Sheta së bashku me Çelën, dhe sulmuesi Aldo Mitraj.

Të katër këta lojtarë nuk kanë rënë dakort për të rinovuar kontratat me bardhezinjtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.