Ilda Bejlerin e zë “turpi”, nuk del më me dekolte

0
SHPËRNDAJE

Ilda Bejleri është një nga gazetaret më joshëse të sportit në vend. Në asnjë moment ajo nuk mungon të shfaqë hiret dhe format e saj seksi.

Këtë e ka bërë edhe gjatë udhëtimit të fundit me Kombëtaren në ndeshjen me Italinë, ku Shqipëria u mund me rezultatin 2-0.

Po të gjithëve në intervistat që ajo bëri me lojtarët italianë më shumë sesa Ilda si gazetare u ra në sy dekolteja e saj e hapur.


Po mesa duket Ilda ka reflektuar dhe ditën e djeshme është dhfaqur me një këmishë më të mbyllyr në ndeshjen miqësore me Bosnjen. Nuk dihet nëse ky është një reflektim prej kritikave apo Italia është më ‘e nxehtë’ se Bosnja.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.