Ilion Lika huazohet tek Kukësi për Europa League

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Portieri i Flamurtarit Ilion Lika është huazuar tek Kukësi për dy ndeshjet e Europa Leagues. Këtë lajm e ka bërë publik faqa zyrare e klubit vlonjat në Facebook. Kukësi ka vetëm portierin Stajila në gjëndje për të luajtur si titullar, dhe duket se Lika shihet si një opsion më shumë për portën ndaj Legias së Warshavës. Ilion Lika do të kthehet sërisht tek Flamurtari menjëherë pas ndeshjeve të Europa League.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.