Ilir Daja: Perballë kishim ekipin më të fortë në Ballkan

0
SHPËRNDAJE

Ne interviste per “supersport” Ilir Daja flet pas suksesis ne kupat e europes.

Daja:Me ekspriencen qe kane kto lojtar jane ne gjendje te perballojne kto situata pritshmeria ishte e madhe nga tifozet tone te Korces nga te gjithë Shqipetaret ishte e madhe, diten ta analizojne kte pritshme ne energji pozitive.

Mendoj kemi bere nje pjes te pare shume te mire ndaj nje skuadre me te forte te ballkanit dhe me tradite ne futbollin europiane.

E gjithe merita i shkon ekipit per ate cfar kane bere ne kater ture.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.