Infermieria e Flamurtarit plot, 7 mungesa ndaj Luftëtarit

0
SHPËRNDAJE


Dëmtimet kanë penalizuar Flamurtarin gjatë kësaj periudhe, teksa në sfidën me Luftëtarin mungojnë plot pesë lojtarë për këtë arsye.

Berisha, Beqaj, Rniç, Radoviç dhe Shkodra, këta janë lojtarët me probleme për kuqezinjtë, që nuk mund të aktivizohen me bluzinjtë.

Por veç këtyre, trajneri Mezani duhet të bëjë pa kapitenin Telushi të pezulluar me kartonë, ndërsa Zeqiri është dënuar nga klubi, çka e çon në shtatë numrin e mungesave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.