Inter është i frikshëm, “gozhdon” edhe Lacion

0
SHPËRNDAJE

Mauro Icardi

Banega dhe kapiteni Icardi i kanë dhënë fitoren e pastër 3-0 Interit përballë Lacios. Ndeshja është dominuar nga zikaltërit, të cilët në fitoren e tretë rradhazi po tregojnë performancë pozitive nën drejtimin e Piolit. Tashmë Interi ka arritur 30 pikë. Vendi i dytë është vetëm 5 pikë larg dhe mëse i arritshëm për skuadrën nga Milano.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.