Inter/ Prag firme me Jovetiç

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ E ardhmja e Stevan Jovetiç duket se do të jetë rikthimi në Itali. Agjenti i tij është parë në Milano, dhe brënda ditës së mërkurë pritet që të zhvillojë një takim me drejtuesit zikaltër, që janë mjaft të interesuara për shërbimet e malazezit. Duket se është arritur akordi për huazimin e tij nga Manchester City për shifrën e 2 milion eurove, me të drejtë blerje në fund të sezonit për 15 milion euro. Me afrimin e Jovetiç pritet që të hidhet poshtë transferimi i Salah.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.