Inter-Lavezzi, palët pranë akordit

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Inter duket gjithnjë e më pranë sulmuesit të PSG-së, Ezequeiel Lavezzi. Zikaltërit duan ende t’a përforcojnë ende skuadrën, dhe mesa duket sulmuesi argjentinas është alternativa më e mundshme, duke parë edhe që negociatat pët Perisić janë bllokuar. Lavezzi pritet të mbërrijë në Milano në formë huazimi për një sezon, me të drejtë blerje dhe skuadra franceze do të përfitojë nga 6 deri në 10 mln euro. Për lojtarin pritet një pagë e njëjtë si ajo në Francë, teksa palët duken drejt arritjes së marrëveshjes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.