Inter, Mançini grumbullon Manajn, lë jashtë Shaqirin

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Inter, Roberto Mançini ka grumbulluar për miqësoren ndaj Athletic Bilbao të Spanjës, 21 lojtare dhe ka lënë jashtë 6 të tjerë, në mesin e tyre edhe Xherdan Shaqirin, raporton e përditshmja italiane “La Gazzetta dello Sport”.

Thuajse të gjithë mungesat janë për çështje merkatoje dhe do të mungojnë në ndeshjen që do të zhvillohet të premten në mbrëmje në stadiumin “Tardini” në Parma. Vetëm Hernanes është i dëmtuar ndër mungesat kurse në listën e të grumbulluarve bie në sy edhe emri i shqiptarit Rey Manaj që do mbajë në fanellë numrin 97.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.