Inter surprizon, pranë akordit me sulmuesin e Sampdorias

0
SHPËRNDAJE

ederInteri ka suprizuar të gjithë duke hyrë në bisedime me Sampdorian për sulmuesin italo-brazilian Eder. Drejtuesit zikaltër pas vështirësive për të arritur te Ezequiel Lavezzi, kanë menduar për Eder dhe mund të arrihet në një akord në ditët e ardhshme. Afrimi i sulmuesit të Sampdorias nuk do të përjashtonte afrimin e Ivan Perisic nga Wolfsburg, duke qenë se Interi pret ende një përgjigje nga gjermanët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.