Inter, tjetër goditje në merkato

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Inter duket se ka bërë një tjetër goditje të madhe në këtë merkato. Sipas Sportmediaset, ziklatërit kanë arritur të sigurojnë shërbimet e sulmuesit malazez, Stevan Jovetic, i cili vjen nga Manchester City. Jovetic do të jetë në huazim 1 vjeçar tek Inter, me të drejtë blerje në fund të sezonit. Lojtari pritet të mbërrijë në Milano ditën e hëne, dhe më pas ditën e martë do të kryejë vizitat mjekësore dhe do të hedhë firmën mbi kontratë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.