Inter zyrtarizon afrimin e mbrojtësit Miranda

0
SHPËRNDAJE

Joao Miranda
Joao Miranda

Serie A/ Pas arritje së akordit mes Interit dhe mbrojtësit brazilian Joao Miranda, ditën e mërkurë ka ardhur edhe lajmërimi zyrtar i lojtarit. Ish mbrojtësi i Atletikos është dhurata e parë për mbrojtjen e trajnerit Mançini, i cili kërkon me ngulm përforcime në këtë repart. Në një komunikatë zyrtare, Inter u shpreh se tashme kam përfunduar transferimi i mbrojtësit brazilian në Serinë A. Ai ka kryer dhe testet mjekësore, dhe ditët në vijim pritet që të bëjë edhe prezantimin zyrtar përpara mediave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.