Interesim nga Austria për lojtarin e Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Lorenc Trashi në aksion
Lorenc Trashi në aksion

Një lajm i papritur dhe i këndshëm për lojtarin por jo dhe aq për klubin e Partizanit teksa e përditshmja Sport Ekspres njofton se drejt Lorenc Trashit është shfaqur një interesim nga Salzburg e Austrisë. Klubi i mirënjohur e pëlqen lojtarin dhe po konsideron një afrim të mundshëm të tijin por natyrisht që kjo do të thotë dobësim në organikën e ekipit që sivjet ka vënë një kandidaturë të fortë për titullin kampion.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.