Interi kërkon lojtarin e PSG-së. Ofron 60 milion euro.

0
SHPËRNDAJE

Interi është shumë afër që ta transferoj Marco Verrattin nga Paris Saint Germain.
Siç raportojnë mediat në Itali, thuhet se marrëveshja  mes skuadrës franceze dhe asaj neroazurre është shumë afër arritjes për Verrattin.

Gjithnjë sipas mediave italiane, thuhet se Interi do ti paguaj PSG-së plotë 60 milionë euro për transferimin e mesfushorit italian në merkaton e janarit.

Kujtojmë se Verratti është duke e kërkuar largimin me ngulm nga PSG-ja, pas dy skandaleve që u përfshi para pak muajsh, ku edhe mediat franceze nuk e kishin lënë të qetë në asnjë moment.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.