Interi shumë pranë firmës me sulmuesin e Liverpool

0
SHPËRNDAJE

boriniAusilio dhe Fassone janë duke punuar për ti dhuruar një tjetër sulmues Roberto Mancinit. Përveç pistës Perisic që ndiqet me shumë vëmendje, drejtuesit zikaltër kanë vënë në shënjestër edhe një alternative me “çmim të ulët”. Bëhet fjalë për sulmuesin e Liverpool, Fabio Borini. Sipas zërave të fundit Borini i ka thënë shokëve të Liverpool se brenda 48 orëve të ardhshme do të firmosë tek Inter.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.