Interi shumë pranë transferimit të vitit

0
SHPËRNDAJE

Sipas mediave italiane, klubi i Interit është seriozisht i interesuar për mbrojtësin austriak.
David Alaba mund ta vazhdojë karrierën në Serie A.

“Corriere dello Sport” ka raportuar që Interi ka gati ofertën për ta bindur Bayernin, edhe pse vështirë që Alaba do të pranojë ta vazhdojë karrierën në Itali.

Për Alban interesohen shumë edhe Barcelona dhe Real Madridi, por anësori i ka refuzuar të dy skuadrat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.