Irlandë-Suedi, sfida e bukurosheve

0
SHPËRNDAJE

Në fushë Suedia dhe Irlanda barazuan me njëra tjetrën por në shkallët e stadiumit, bukuroshet e secilës skuadër patën një tjetër sfidë, atë të bukurisë. Ja disa nga fotot më të bukura.

4dd9f5f8e2f1af1d9b0f6a7067009249_mediagallery-page 7d9d97e5b41768f44bf196092f164bab_mediagallery-page 52f2f4bfca4f768c8383cad961b6fdf9_mediagallery-page 2016-06-13T160643Z_108835603_MT1ACI14435745_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-IRL-SWE-018-U1501054435921RdH--323x458@Gazzetta-Web_mediagallery-page 562266555334cb15c04d6af1755079db_mediagallery-page AFP_BT8OX_mediagallery-page e8ea9c74e2e4af1d9b0f6a7067007cb9_mediagallery-page LAPR0715_mediagallery-page

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.