Ish ekipi i Bulkut dhe Sukajt pranë Hasanit

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Edon Hasani kërkohet nga tre ekipe në Superiore, duke nisur me Vllazninë që kërkon ta rikthejë shkodranin në shtëpi, ndërkohë që atë e pret edhe Spëtim Duro në Vlorë.

Tjetër pistë është ajo e Partizanit, por Hasani po mendohet mirë për skuadrën që do firmosë, pasi për momentin ka edhe një ofertë të rëndësishme nga jashtë.

Është skuadra e Sepahanit në Iran ajo që do mesfushorin që së fundmi ka luajtur për Kukësin dhe sipas “Supersport” lojtari pret të mbyllë marrëveshjen me ish-ekipin e Ervin Bulku dhe Xhevahir Sukajt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.