Ish-futbollistët Dibra dhe Gjergji: Vllaznia duhet të guxojë në Vlorë

0
SHPËRNDAJE

nikolle-gjergji-dhe-ilir-dibraVllaznia për ndeshjen e nesërme ndaj Flamurtarit, duhet të shfrytëzojë momentin jo të mirë që po kalon skuadra vlonjatedhe problemet që ajo ka dhe të guxojë për ta fituar ndeshjen.

Të këtij mendimi kanë qenë dy prej ish-futbollistëve të Vllaznisë në vite, Ilir Dibra dhe Nikoll Gjergji.

Në një intervistë të shkurtër për minuta90.com, ata kanë shprehur besimin e plotë për një ecuri edhe më të mirë të kuqebluve në vazhdim të kampionatit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.