Ish-futbollisti i Liverpool bëhet Dj i Mariah Carey

0
SHPËRNDAJE

CgfDA-eWEAAaJSl
Djibril Cisse

Djibril Cisse eshte nje emer qe ka lene gjurme ne futboll, sidomos te Liverpool e me pak te Marseille, Panathinaikos e deri te Lazio e QPR. Mirepo, ka nja dy vjet qe francezi nuk luan me por pasi deshtoi ne boten e modelingut, eshte bere Dj i kengetares se njohur, Mariah Carey. Javen e shkuar e ebri kete ne Paris dhe shkoi pergjithesisht mire.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.