Ish kapiteni fillon pushimet

0
SHPËRNDAJE

Në instagram, Loriku ka shpërndarë një fotografi ku duket shumë i lumtur në plazh bashkë me djalin Boikenin dhe bashkëshorten e tij italiane Monika.

“Dashuria e jetës”,  shkruan Loriku poshtë fotografisë.

Djali i Lorikut lindi në shtator të vitit 2015-të dhe nuk ka mbushur ende 2 vjeç.

Siç duket nga fotografia, Loriku është treguar i kujdesshëm që të mos tregojë dhe fytyrën e djalit të tij, që deri më tani nuk e ka shfaqur asnjëherë në media.

Jeta e babit dhe mamit 😍❤️✨☀️

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

S'KA KOMENTE

Comments are closed.