Ish lojtari i Interit pranë stolit të Tiranës

0
SHPËRNDAJE


Kategoria e Parë / Ze Maria, ish-mbrojtësi i Brazilit, i cili ka luajtur si futbollist në Serinë A me Parmën dhe Peruxhian, pritet të jetë pasuesi i Mirel Josës te Tirana shkruan Supersport.

Trajneri 43-vjeçar ka punuar më parë në Itali me Kastelon dhe Katanzaron, si dhe në Kenia së fundmi me Gor Mahia.

Braziliani ka punuar gjithashtu edhe në Rumani, ku ka drejtuar Ceahlaul, ndërkohë që tani do ketë mundësinë të drejtojë skuadrën më të titulluar në Shqipëri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.