Ish-lojtari i Kombëtares nis punën si trajner në Gjermani

0
SHPËRNDAJE

d017b73e374c812e5465e332d0c8c27e
Bekim Kastrati

Ish-lojtar i Kombëtares dhe pjesëmarrës në Bundesligën e parë gjermane me Borussia Monchengladbach, Bekim Kastrati nisi punën si trajner i ekipit gjerman Mönchengladbach / Viersen, ekip furnizues i ekipit të parë të Borussia Monchengladbach. Kastrati ka marrë licensën e trajnimit të liges së të rinjve DFB dhe do të nisë menjëherë punën me talentet e reja.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.