Ish sulmuesi i Skënderbeut firmos me Inter Baku

0
SHPËRNDAJE

image
Ish sulmuesi i Skënderbeut Diego Martins tashmë nuk do të jetë më pjesë e futbollit shqiptar. Lojtari brazilian pas largimit nga korçarët do të luajë në kampionatin azerbaijanas me ekipin e Inter Baku. Kjo gjë është zyrtare pasi lojtari tashmë ka firmosur me ekipin azer, dhe tani gjendet në listën e lojtarëve të federuar për turin e dytë të Europa League.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.