Ish-trajneri i Dinamos merr Dostin në Kroaci

0
SHPËRNDAJE

13567267_732165530259738_4798018877310733317_n
Katalinic

“Punë dhe disiplinë, jeni shumë por nga ju vetëm 11 do meritojnë të dalin në fushë,” – këto ishin fjalët e para të trajnerit të sapoemëruar te Sibenik, Ivan Katalinic, trajner që  në sezonin 2005-06 drejtonte Dinamon e Tiranës.

Mes 37 lojtarëve që dolën në stërvitje për klubin kroat ku dikur ka luajtur edhe Ylli Shehu, binte në sy edhe prania e Albi Dostit që e mbylli sezonin me ekipin e Lacit. Më parë, Dosti provoi veten në Bullgari te Montana.

o@B
Albi Dosti

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.