Ishi Erzenit firmos me Besen

0
SHPËRNDAJE

Myslim Ramilli është goditja e fundit e Beses në merkato , dhe pse stervitej prej disa ditesh me verdh e zitë mesfushori polivalentë sot ka hedhur te zenën mbi te bardh.

Ramilli sezonin e shkuar ishte pjes e Erzenit ku ishte nje titullar i pa diskutuar , pak dite me pare Ramilli doli ne stervitje dhe me Egnatian por palet nuk arriten akordin, nga kjo perfitoj Besa qe shton ne organiken e saj nje lojtar mjaftë cilesor .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.