Ishi Skenderbeut / Falenderon klubin qe e beri lojtar profesionistë

0
SHPËRNDAJE

I

Ish sulmuesi i Skenderbeut Marvin Ogunjimi ne nje postim ne instagram ka falenderuar klubin e Genk per 8-9 vite e mahnitshme që kaloj tek ky ekip.

Postimi i Ogunjimi

Sa nder i ftuar dje si mysafir në ekipin ku gjithçka filloi për mua si një lojtar profesional. Nga një fëmijë i ri me ëndrra që të bëhet një 🇧🇪🇧🇪 Ndërkombëtar dhe më bëri lojtarin që unë jam sot 🙏🏽Grint3 të madhe për të parë disa imazhe nga trofetë që kemi fituar gjatë kohës sime atje. Krenar që kam veshur 🔵⚪️ ngjyrat. Faleminderit për 8-9 vite të mahnitshme për mua dhe familjen time 🙏🏽 #WeWonEverything #KrcGenk # 30yrsKrcGenk #GodIsGreat

What an honour to be invited yesterday as guest @ the team where everything started for me as a professional ⚽️ player. From a young kid with dreams to become a 🇧🇪🇧🇪 International & made me the player I am today 🙏🏽Great memories to see some images again from the trophees we won during my time over there . Proud to have worn the 🔵⚪️ Colors .Thank you for 8-9 Amazing years to me & my family 🙏🏽 #WeWonEverything #KrcGenk #30yrsKrcGenk #GodIsGreat

S'KA KOMENTE

Comments are closed.