Isli Hidi në finale të Kupës së Qipros

0
SHPËRNDAJE

hidi-04Ndonese ne tre vitet e fundit nuk ka luajtur asnje ndeshje ne kampionat duke qene portier i dyte, zevendes i portugezit Bruno Vale qe ka luajtur ne cdo takim, ish-portieri i Tiranes dhe Dinamos, Isli Hidi, ka mundesine ti shtoje CV-se se tij futbollistike edhe nje tjeter trofe, ate te Kupes se Qipros. Apollon i Limassol doli ne finale pasi mundi me penallti APOEL dhe per Kupen do te perballet me Omonia Nicosia. Ne Qipro, Hidi numeron 5 trofe te fituar ne gjashte vite me AEL dhe Apollon.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.