Ismet Munishi dorëhiqet nga Hajvalia

0
SHPËRNDAJE

Ismet Munishi ka dhënë dorëheqje sot nga skuadra e Hajvalisë. Këtë e ka bërë publike vetë trajneri karizmatik për Sportali.net. Ai theksoi: “E falenderoj klubin për përkrahjen e deritanishme, po largohem pasi më nevoitet një pushim.”

Ismet Munishi
Ismet Munishi

Më tej Munishi shtoi: “Hajvalia ka humbur disa lojtarë titullar gjatë këtyre ditëve, si Prekazin, Eminin dhe Pacollin që kaluan te Besa dhe priten edhe largime tjera”, përfundoi Munishi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.